DORADCA KLIENTA: 791 840 586 KONTAKT@NETPIX.PL

Zarówno Ty, jako użytkownik Internetu, jak i Twoi klienci, przeglądając strony internetowe zauważacie pewne elementy, które mogą drażnić, przeszkadzać, a nawet spowodować opuszczenie strony i szukanie tego samego u konkurencji. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie robisz tylko raz, więc jeśli już na początku klientowi coś nie spodoba się na Twojej stronie www, może już więcej do Ciebie nie wrócić.

SZYBCIEJ ZNACZY LEPIEJ Zanim załaduje się Twoje strona, trwa… jej ładowanie. I tu zaczynają się schody. Statystycznie, dobra strona internetowa ładuje się do dwóch sekund. Od trzech do pięciu irytuje. Strona ładująca się sześć sekund i dłużej to strona, która na etapie ładowania jest opuszczana przez 90% użytkowników. Jeśli dotyczy Cię ten problem, a zależy Ci na profesjonalnej stronie internetowej, skontaktuj się z nami lub ze swoją agencją, by jak najszybciej rozwiązać ten problem.

ZMIANY SĄ ZAWSZE DOBRE Na pierwszy rzut oka klientom rzuca się ogólny design strony. Jeśli nie jesteś w trendach, Twoja strona jest staroświecka lub wręcz przestarzała, będzie to odpychało odwiedzających witrynę. Jeśli więc masz stronę, ale od kilku lat nic w niej nie zmieniałeś, powinno zaświecić Ci się w głowie żółte światło – czas na zmiany! Redesign strony, czyli zmiany wizualne, związane z kolorystyką, układem czy czcionkami, powinny być dla każdego posiadacza strony obowiązkiem realizowanym co najmniej co dwa lata. Treść również powinieneś zmieniać na bieżąco, chyba, że chcesz tłumaczyć się klientom z tego, że w cenniku na stronie www Rzeszów produkty mają ceny sprzed kilku lat, które wtedy były niższe…

ZIELONY, ŻÓŁTY I CZERWONY? Aktualnym trendem są stonowane kolory, pastele, wąska gama kolorów lub niewielka ich ilość, jeśli ma być kontrastowa. Warto wiedzieć, że nie stosuje się czarnych czcionek, bo męczą oczy (zamieniamy na ciemne szarości), że czerwony kolor niekoniecznie wzbudzi zaufanie, a biała czcionka na czarnym tle to mały koszmarek ze stron z lat ’90. Modny jest styl elegancki, prosty, stonowany, oparty na bieli i szarościach, gdzie kolor jest jedynie akcentem, ale jeśli nie znasz znaczenia kolorów, nie umiesz ich ze sobą łączyć, poproś specjalistę o pomoc. Błędów jest jeszcze całe mnóstwo i na pewno wrócimy jeszcze do tego tematu. A jeżeli chcesz coś zmienić w swojej witrynie, interesuje cię stworzenie profesjonalnej strony www w Rzeszowie, ale również na terenie całej Polski lub też stworzenie profesjonalnego sklepu internetowego, zgłoś się do naszych specjalistów, wspólnymi siłami stworzymy dla ciebie coś wyjątkowego.

Sprawdź naszą ofertę tworzenia stron internetowych

Call Now ButtonZadzwoń teraz :)