DORADCA KLIENTA: 791 840 586 KONTAKT@NETPIX.PL

Jakiś czas temu poruszaliśmy temat błędów na stronie internetowej. Jako, że jest on bardzo obszerny, dziś sobie do niego wrócimy. Warto pamiętać, że za niedopracowan,ą stronę internetową zapłacisz zmniejszeniem ilości klientów oraz reputacją. Czy warto?

WIĘCEJ NIE ZNACZY LEPIEJ Użytkownicy Internetu jako jeden z najbardziej irytujących elementów stron internetowych podają zbyt dużą ilość mało konkretnej treści. Popularne lanie wody najczęściej zaobserwować w zakładce „O nas”. Firmy prześcigają się w opisywaniu swoich zasług i osiągnięć. Nie ma w tym nic złego, dopóki klientowi nie zaczyna się tworzyć obraz zarozumiałych, poważnych służbistów nastawionych na kolejne laury. Nie zawsze tego typu „profesjonalizm” będzie dobrze postrzegany.

ZBYT DUŻA ILOŚĆ WTYCZEK I DODATKÓW DO STRONY Wyobraź sobie następującą sytuację. Potrzebujesz kupić koszulę na ważną dla Ciebie uroczystość. Wchodzisz do pierwszego z brzegu sklepu, a tak od progu ekspedientka ściąga z Ciebie miary, chwali najnowszą kolekcję, zadaje dziesiątki pytań i zachęca do skorzystania z promocji, choć nawet nie pozwoliła jeszcze Ci się rozejrzeć po sklepie… Czujesz się osaczony, zmęczony, nie masz ochoty już na żadne zakupy, dobrze zgaduję? Podobnie jest w Internecie. Wyskakujące okienko narzucające kontakt telefoniczny teraz, już, jak najszybciej! Czat z uśmiechniętym konsultantem, który tylko czeka, żebyś zadał mu pytanie, wtyczki łączące się z Facebookiem, Twitterem, Instagramem, a jak chcesz opuścić stronę… Komunikat z informacją, że zapraszamy częściej, że jak wrócisz, to rabat, a może jeszcze szybko się zapisz do Newslettera! To wszystko nie dość, że diametralnie zwalnia działanie strony www Rzeszów, jest tak nachalne, że prędzej klienta przestraszysz, niż zachęcisz.

MUZYKA W TLE Umówmy się. W latach ’90 to jeszcze przechodziło. Dziś muzyki wolimy słuchać z Youtube’a lub w ogóle na innym sprzęcie, niż komputer. Narzucanie użytkownikom własnych upodobań muzycznych, zmuszanie ich do słuchania czegoś, na co niekoniecznie mają ochotę, w końcu przyszli tu poznać ofertę, nie ma prawa zaowocować niczym pozytywnym. Nie wspomnę już o tym, że to kolejny element spowalniający stronę… Błędy w stronach internetowych to temat rzeka, jeszcze nie raz do nich wrócimy. A jeżeli chcesz coś zmienić w swojej witrynie, interesuje cię stworzenie profesjonalnej strony www w Rzeszowie, ale również na terenie całej Polski lub też stworzenie profesjonalnego sklepu internetowego, zgłoś się do naszych specjalistów, wspólnymi siłami stworzymy dla ciebie coś wyjątkowego.

Sprawdź naszą ofertę tworzenia stron internetowych

Call Now ButtonZadzwoń teraz :)