DORADCA KLIENTA: 791 840 586 KONTAKT@NETPIX.PL

Od pewnego czasu w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie i Facebooku zauważyć można, że część marek korzysta z nich zamiennie ze stroną internetową. Nieduże sklepy, salony kosmetyczne, fryzjerskie czy restauracje podają link do swoich social mediów jako link do swoich stron www Rzeszów. Czy to dobra droga?

Wyobraź sobie teraz, że jesteś na ich miejscu. Całkiem nieźle ci idzie, co nie uchodzi uwadze konkurencji. Nagle masowo twój profil jest zgłaszany do usunięcia lub jako niestosowny. Przy którymś z kolei zgłoszeniu udaje się – dostajesz bana najpierw na 7 dni, potem na 30, a później twoje konto jest po prostu usuwane! I co teraz? Zdjęcia, posty, lajki – wszystko znika w mgnieniu oka. Wszystkie twoje starania na marne, w Internecie właśnie przestałeś istnieć.

Kolejna sytuacja, która przytrafić się może właśnie tobie. Prowadzisz z powodzeniem swoją stronę na Facebooku, jesteś pozytywnie opiniowany przez klientów, ale znów konkurencja nie dając za wygraną, wystawia ci złą recenzję, lub co gorsza – kilka złych recenzji. Kto prowadzi stronę na Facebooku wie, ze recenzji usunąć nie można. Czy jako klient nie zastanowiłbyś się nieco dłużej nad skorzystaniem z usług źle opiniowanej firmy? No właśnie. Na stronie internetowej taka sytuacja nie miałaby prawa mieć miejsca.

Strona internetowa, w przeciwieństwie do social mediów, to miejsce, które jest w pełni twoje. Tutaj tylko ty decydujesz o tym, co widzi klient. Żadnych złych opinii, komentarzy , popularnych dziś hejtów. Nie zrozum mnie źle – Facebook to olbrzymie narzędzie marketingowe w sprawnych rękach, jednak nigdy nie zastąpi strony internetowej. Na swojej stronie ty ustalasz limity, kreujesz, pokazujesz własną wizję swojego biznesu, masz realny i bezpośredni wpływ na to, co widzi klient. Dodatkowo możesz śledzić i analizować każdy ruch odwiedzających twoją stronę, dzięki czemu możesz ją na bieżąco usprawniać. Decyzja należy do ciebie – czy chcesz być w Internecie jak bańka mydlana czy jednak wolisz mieć swoje stałe i pewne miejsce w sieci.

Sprawdź naszą ofertę tworzenia stron internetowych

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz :)