DORADCA KLIENTA: 791 840 586 KONTAKT@NETPIX.PL

Powstanie strony www to dopiero początek Twojej przygody ze sprzedażą lub reklamą w sieci. Każdego dnia świat się zmienia, zmienia się Twoja firma oraz zmieniają się wymagania Klientów. Jeśli nam powierzyłeś zbudowanie Twojej strony, to o jej silnik zadbał świetny

progamista. O grafiki, ilustracje i animacje graficy. O treści copywriter ze specjalistą do spraw sprzedaży bezpośredniej i internetowej. I dzięki temu wszystko, co na Twojej stronie się znajduje, mieści się w aktualnych trendach. Jednak musisz wiedzieć, że silniki stron internetowych ciągle się rozwijają, są coraz szybsze. Dostępne jest coraz więcej udogodnień ułatwiających zarządzanie treścią. W każdym miesiącu można zrobić naprawdę wiele, aby strona żyła, była wciąż aktualna. Twoja firma również się zmienia, zmieniasz ceny, dodajesz usługi. Trendy w grafice także się zmieniają – wczoraj zaufanie wzbudzały zdjęcia rodzin i panów pod krawatem, dziś więcej firm stawia na animację i graficzne, surowe projekty. Co zrobiłeś, aby Twoja strona nie stała się martwym bytem?

Czy zatrudniasz w swojej firmie grafika, programistę, copywritera i specjalistów od sprzedaży? Czy wiesz, ile wyniosłaby pensja choćby jednego z nich?

Nie potrzebujesz się narażać na aż takie wydatki, aby Twoja strona była stale w trendach, a dzięki temu wciąż wyróżniała się spośród konkurencji. Sam grafik, nawet na połowie etatu, rocznie by Cię kosztował około 20 000zł. Nie wspomnę o pozostałych specjalistach. I możesz mi wierzyć lub nie, ale nie uda Ci się znaleźć jednej osoby z tymi wszystkimi profesjami w ręku. Co więc zrobić, aby Twoja strona z miesiąca na miesiąc rozwijała się wraz z Twoją firmą?

Postaw na profesjonalną opiekę nad Twoją stroną

Dziś część firm, która kompleksowo zajmuje się branżą stron www Rzeszów, oferuje pakiety opieki nad stroną. W pakietach opieki znajdziesz tworzone pod czułym okiem ekspertów nowe elementy graficzne, uzupełnianie treści ofert, prowadzenie bloga, social mediów czy porady dotyczące zmian na stronie w oparciu o specjalistyczne statystyki gromadzone na temat ruchu na Twojej stronie za zaledwie kilkaset. Czy warto? Warto. Nie tylko po to, by spełnić swoje „widzimisię”, ale również po to, aby wciąż błyszczeć na tle konkurencji. Bo przecież o to właśnie chodzi w biznesie, prawda? Jeśli zainteresował Cię ten temat, zapoznaj się z naszą ofertą opieki nad Twoją stroną.

Sprawdź naszą ofertę tworzenia stron internetowych

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz :)