DORADCA KLIENTA: 791 840 586 KONTAKT@NETPIX.PL

Strona www Rzeszów –  prosta, czy bardziej rozbudowana? Lepiej, aby witryna miała 3 podstrony, czy może 30? Dużo szczegółowej treści, czy lepiej krótko i konkretnie? Czy iść za panującymi trendami, czy może znaleźć inną drogę? Chcę, abyś wiedział, że profesjonalna strona internetowa, to twój klucz do sukcesu. Jeśli masz sklep stacjonarny, to profesjonalny sklep internetowy pozwoli ci zwielokrotnić swój dochód przy minimum nakłady pracy czy pieniędzy. Dlatego dziś dowiesz się, dlaczego podczas tworzenia nowej strony internetowej warto postawić na prostotę.

FLAT DESIGN
Od pewnego czasu w web designie prym wiedzie tak zwany flat design, którego założeniem jest prosty układ kafelkowy, minimum treści oraz brak gradientów i cieni. Układ taki znamy z Windowsa 8, ale również zastosowanie znalazł w systemach mobilnych (Android) oraz w Google.

INFORMACJE + GRAFIKI
Bardzo dużą zaletą takiego układu jest nastawienie na wartość prezentowanego tekstu. Krótko, ale konkretnie oraz w przejrzysty sposób przedstawiane informacje są dziś w cenie, stąd też bardzo popularne są dziś infografiki. Przyjemne dla oka, łatwe do zrozumienia. Dzięki ich prostocie wyciągamy z tekstu maksimum wiedzy.

MOBILNOŚĆ
Do znudzenia powtarzać będę, że dziś już lwia część odbiorców stron internetowych, to odbiorcy mobilni. Nasze telefony zastępują nam coraz częściej komputery. Co ważne, mamy je niemal zawsze ze sobą, więc złaknieni wiedzy w każdym momencie możemy po nią sięgnąć. Wchodząc na stronę internetową w telefonie na pewno zwrócisz uwagę na to, czy strona jest responsywna oraz na to, jak obraz dostosowuje się do rozdzielczości mniejszego niż w komputerze ekranu.

To tylko początek długiej listy pokazującej korzyści prostej strony internetowej. W kolejnych wpisach poruszę również ten temat, ponieważ design strony jest ściśle związany z tym, jaką jakość w oczach klientów będzie prezentować twoja firma. Chcę, abyś wiedział, że profesjonalna strona internetowa, to twój klucz do sukcesu. Jeśli masz sklep stacjonarny, to profesjonalny sklep internetowy pozwoli ci zwielokrotnić swój dochód przy minimum nakłady pracy czy pieniędzy.
Jeśli interesuje cię stworzenie profesjonalnej strony www w Rzeszowie i nie tylko lub stworzenie profesjonalnego sklepu internetowego, zgłoś się do naszych specjalistów, wspólnymi siłami stworzymy dla ciebie coś wyjątkowego.

Sprawdź naszą ofertę tworzenia stron internetowych

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz :)