DORADCA KLIENTA: 791 840 586 KONTAKT@NETPIX.PL

Tak, jak w większości branż, tak i w web designie napotkać można na tańsze wersje drogich produktów czy usług. Dzięki temu stronę www o podobnej tematyce stworzyć możemy za 2000zł oraz za… darmo. Czym będzie się różniła jedna od drugiej?

 

Stajemy więc przed pytaniem: tanio czy drogo? Inwestować i mieć święty spokój, czy poświęcać swój wolny czas na szybkie przyuczenie i spróbować zrobić to samodzielnie, choć z niepewnym efektem? Przyjrzyjmy się temu bliżej.

 

DARMOWA STRONA WWW vs STRONA WYKONANA PRZEZ FIRMĘ
Darmowy szablon – często powielany na różnych stronach, nie wyróżni Cię niczym spośród konkurencji, przeciwnie – sprawi wrażenie, że to strona jedna z wielu takich samych i nie ma w niej nic wyjątkowego. 0 1 Szablon wykonany specjalnie dla Ciebie sprawi, że zostaniesz zapamiętany. Firmy tworzące strony interntowe wiedzą, jak do danej firmy dopasować kolory, jaki układ graficzny będzie najlepszy.
Jakość wykonania Twojej strony, pomimo Twoich najszczerszych chęci, będzie o wiele gorsza, niż strony wykonanej przez firmę, ponieważ po prostu brak Ci wiedzy w tym temacie, przecież specjalistą jesteś w zupełnie innej dziedzinie. 0 1 W wypadku firm ogromny nacisk kładziony jest na jakość, ponieważ każda realizacja jest dla takiej firmy kolejną wizytówką, elementem portfolio i czymś, czym chcą się pochwalić przed kolejnymi Klientami.
Firmy świadczące darmowe usługi mogą w każdej chwili zostać zamknięte, bez słowa wyjaśnienia – nie mają przecież z Tobą żadnej umowy, nie są do niczego zobligowane, po prostu wczoraj udostępniały Ci coś za darmo, dziś już nie. A Ty zostajesz bez strony, bez treści, z poczuciem zmarnowanego czasu. 0 1 Zawsze po zakończonej pracy, firma wykonująca Twoją stronę internetową przekazuje Ci  niezbędne narzędzia do samodzielnego zarządzania nią. W formie pisemnej otrzymasz informację, jakie koszty musisz ponosić z tytułu utrzymania domeny czy serwerów.  Dalsze losy tej firmy nie mają na Ciebie żadnego wpłwu.
Korzystając z darmowej strony internetowej nie masz możliwości edytowania treści, w zasadzie nie możesz zrobić nic ponad to, co widnieje w jej pierwotnej wersji. Nie masz panelu administracyjnego, nie możesz zarządzać stroną nawet w tak podstawowej kwestii, jak Twoja oferta czy cennik. 0 1 Każda firma wykonująca strony www oddaje Ci ją wraz z panelem administracyjnym, którego obsługi wcześniej Cię uczy. Przez cały czas istnienia tej strony, w dowolnym momencie możesz zmieniać treść, dodawać i odejmować elementy, mieć realny wpływ na to, aby strona się rozwijała wraz z rozwojem Twojej firmy.
Darmowa strona www nie zapewnia Ci żadnego wsparcia technicznego. Nie za bardzo wiadomo, kto jest odpowiedzialny za to, gdy na stronie wystąpi błąd czy cokolwiek pójdzie nie tak. 0 1 Wiele agencji oferuje obsługę posprzedażową, czyli serwis stron, które tworzą. W każdej chwili możesz zwrócić się o pomoc w każdej kwestii, również w kwestii rozbudowy strony.

 

Teraz sam widzisz, dlaczego większość firm wciąż woli płacić za stronę. Jeśli chcesz być widoczny w Internecie, musisz się wyróżniać. I tak, jak produkty czy usługi powielają się w wielu firmach w danej branży, tak już jakość obsługi, filozofia firmy czy choćby sposób sprzedaży odróżniać Cię będzie od konkurencji. Pamiętaj, że raz wydane pieniądze na świetną jakościowo stronę, w efekcie przynoszą długofalowy zysk, pomagają zdobyć oraz utrzymać Klientów, a także dodadzą Twojej firmie charakteru. Pamiętaj również, że kupujemy emocjonalnie, a Klient za świetną jakość gotów jest zapłacić więcej…

 

Jeśli nie chcesz mieć przeciętnej strony, skontaktuj się z nami.

Call Now ButtonZadzwoń teraz :)